Jak spędzić Dzień Zakochanych?

Jak miło i romantycznie spędzić Walentynki? Z pewnością wiele zakochanych osób zadaje sobie co roku to pytanie. Oryginalnych pomysłów może być naprawdę wiele.

Można na przykład sprawić ukochanej osobie niespodziankę i zorganizować walentynkowy wyjazd. Oczywiście warto o nim uprzedzić ciut wcześniej, tak żeby dać partnerowi możliwość spakowania niezbędnych rzeczy. Zwłaszcza jeżeli wyprawa ma trwać trochę dłużej. Wyjazd na kilka godzin w romantyczne miejsce może być zupełną niespodzianka, ale już weekend w górach nie zupełnie. Organizując taką wycieczkę trzeba brać przede wszystkim pod uwagę w jaki sposób ukochana osoba najbardziej lubi spędzać czas.

Zdecydowanie częściej zakochane pary decydują się na romantyczną kolację. Można wynająć stolik w restauracji albo przygotować jedzenie w domu. Wtedy miło będzie przygotować je razem. Warto też zadbać o dekoracje walentynkowe. Wystarczy czerwony bristol z którego można powycinać kilka serduszek i przymocować je w różnych miejscach w mieszkaniu. Oprócz tego mogą pojawić się świeczki oraz kwiaty, najlepiej róże. Podczas romantycznej kolacji we dwoje zakochani zwykle wręczają sobie miłosne kartki i prezenty walentynkowe. Ich kupienie lub zrobienie również wymaga dobrego pomysłu.

Niektóre pary wolą spędzać czas ze znajomymi. Wówczas dobrym pomysłem będzie zorganizowanie imprezy walentynkowej. Kilka par umawia się w największym mieszkaniu, każdy coś robi, przynosi a potem razem się bawią. Można też wybrać się ze znajomymi na imprezę zorganizowaną w pubie, klubie czy restauracji. Koszty prawdopodobnie będą większe, ale za to uniknie się sprzątania.

Wystarczy trochę inwencji i wyobraźni, żeby naprawdę wyjątkowo i niebanalnie spędzić Dzień Zakochanych. Dzięki temu wspomina się go potem jeszcze bardzo długo.