Smsy z okazji Walentynek

Telefon komórkowy to przedmiot bez którego w dzisiejszych czasach niewiele osób potrafi się obyć. Służy do podtrzymywania kontaktów, do pracy, do zabawy. Często dzięki niemu przekazujemy bardzo ważne informacje oraz szczere wyznania.

Możliwość wysyłania smsów bywa prawdziwym wybawieniem dla naprawdę nieśmiałych osób. Dlatego bardzo wiele smsów wysyłanych jest w Dniu Zakochanych. Oczywiście wysyłają je także osoby, które są już pewne wzajemności partnera a wolą przekazać kilka słów od siebie właśnie w taki sposób niż dając kartkę walentynkową. Właściwie miłosną wiadomość można również zachować na dłużej w pamięci telefonu i czytać ją sobie od czasu do czasu na poprawienie nastroju.

Niektórzy piszą w walentynkowych smsach kilka słów od siebie, o swoim uczuciu i wspólnej przyszłości. Inni układają wierszyki miłosne. Natomiast jeśli ktoś nie czuje się na siłach wymyślić samemu zabawnej, ale romantycznej rymowanki lub poważniejszego wiersza, może skorzystać z pomocy jednego z serwisów internetowych. Można tam znaleźć gotowe teksty różnego rodzaju. Jedne bardziej poważne, inne raczej śmieszne. Trzeba je oczywiście wybierać zgodnie z typem charakteru ukochanej osoby. Natomiast zawsze chyba jednak lepiej najpierw przynajmniej spróbować napisać coś od siebie. Takie życzenia czy wierszyk są znacznie cenniejsze i świadczą o prawdziwym zaangażowaniu oraz chęci dawania przede wszystkim od siebie.

Wysyłanie smsów ma to do siebie, że zwykle oczekuje się potem z niecierpliwością na odpowiedź. Oby wszyscy zakochani otrzymywali je szybko i oby były dla nich pomyśle! Jeśli ktoś zdobędzie się już na odwagę ujawnienia swoich uczuć z pewnością zasługuje na wzajemność.